CENTRALA KRAKÓW – produkcja światłowodowa
ul. Seweryna Goszczyńskiego 8, 30-724 Kraków
ZAKŁAD PRODUKCYJNY SKAWINA – produkcja miedziana 
Tel. 733004180

hour-1-removebg-previewPon – Pt: 8:00 – 16:00
Sob – Nd: Zamknięte

logo jdsystem
logo

ocation-1-removebg-previewul.Seweryna
Goszczyńskiego 8

30-724 Kraków (centrala)

Babice (oddział produkcyjny)

hour-1-removebg-preview
Pon – Pt: Otwarte
Sob – Nd: Zamknięte

parallax background

JD SYSTEM

O firmie

Firma JD System to firma produkcyjno-handlowa, oferująca patchcordy światłowodowe i miedziane, którą tworzy grupa osób z wieloletnim doświadczenie w branży światłowodowej i teleinformatycznej . Kapitał firmy oparty jest w 100% na polskim kapitale własnym. Firma JD SYSTEM specjalizuje się w produkcji patchcordów, pigtaili i konfekcji złącz światłowodowych wszystkich dostępnych rodzajów oraz w budowie infrastruktury światłowodowej i teleinformatycznej. Oferujemy Państwu szeroki asortyment elementów niezbędnych do budowy nowoczesnego okablowania strukturalnego opartego na szkielecie światłowodowym jak i kompleksowe usługi instalacyjne realizowane przez doświadczone ekipy monterskie. W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów światłowodowych i miedzianych do budowy kompletnej infrastruktury światłowodowej i teleinformatycznej. JD System to również producent wysokiej klasy patchcordów miedzianych, trunków kablowych, wykonanych na markowych komponentach, testowanych sprzętem pomiarowym cenionych dostawców.

Jakość

Osoby tworzące firmę począwszy od kadry kierowniczej po kadrę produkcyjną i instalatorską to osoby z wieloletnim doświadczeniem na swoich stanowiskach. Fakt ten gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość oraz niezawodność wytwarzanych przez nas produktów. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia i maszyny do konfekcji złącz światłowodowych oraz nadzoru jakości wytwarzanych produktów.

Misja firmy

Misją firmy JD System jest zapewnienie naszym Klientom najwyższego zadowolenia zarówno na płaszczyźnie obsługi informacyjno- handlowej w doborze produktów jak również jakości oferowanych przez nas produktów i usług.